System jERP Cloud™ to rozwiązanie bazujące na wieloletnim doświadczeniu firmy TORN SP. Z O.O. przy budowie systemów dla takich klientów jak:

Urząd Lotnictwa Cywilnego, Przewozy Regionalne, LOT Ground Services, Polska Agencja Prasowa, Rządowe Centrum Legislacji, Giełda Papierów Wartościowych, Polski Związek Łowiecki, NC+ czy Orange. Podobnie jak nowoczesne systemy ERP, jERP Cloud™ posiada swoją platformę rozwoju aplikacji i logiki biznesowej z zachowaniem struktury modułowej oraz spójności systemu ze zbiorem funkcjonalności jPALIO™.

Inaczej mówiąc system jERP Cloud™ to jedna całość. Jest to zbiór funkcjonalności połączonych ze sobą. Zaletą takiej struktury jest wydajność, szybkość działania oraz pełne współdzielenie informacji (danych) w czasie rzeczywistym.
Dbamy o to, aby system był zawsze zgodny z bieżącymi przepisami.

O istotnych zmianach w oprogramowaniu użytkownik informowany jest poprzez wewnętrzną pocztę aplikacji.

jERP™ generuje automatycznie Jednolity Plik Kontrolny. Dostępna jest również opcja tworzenia np. pliku JPK VAT z dodatkowym podsumowaniem ułatwiającym sprawdzenie danych przed wysłaniem do Urzędu Skarbowego.
Rozpoczęcie pracy z systemem ułatwi Państwu konfigurator.

Wyjaśni on znaczenie podstawowych słowników w systemie oraz pozwoli ustawić w części z nich domyślne wartości. Do dyspozycji użytkownika jest również moduł "Pomoc" zawierający dokumentację systemu w formacie PDF.

Na każdej stronie systemu znajduje się przycisk "Zgłoś błąd" pozwalający przesłać pytanie odnośnie funkcjonalności lub poinformować o problemie.

Poprzez wewnętrzny moduł obsługi błędów mają Państwo stały kontakt z działem serwisu aplikacji oraz ekspertami, którzy udzielą odpowiedzi na zadane pytania.
Zarejestruj się i wypróbuj nasz system przez trzy miesiące za darmo.

Jeśli w trakcie okresu próbnego zdecydujesz się zakupić nasze oprogramowanie, wszystkie wprowadzone dane mogą zostać przeniesione do wersji płatnej. W przypadku braku informacji o chęci zakupu dostępu do systemu, zostanie on zablokowany po upływie trzech miesięcy i nie zostanie naliczona żadna opłata.

Gwarantujemy możliwość eksportu wprowadzonych do systemu danych, również do wersji testowej oprogramowania. Szczegóły znajdują się w regulaminie usługi.

jERP Cloud™

jERP Cloud™ jest modelem biznesowym dostarczającym oprogramowanie w postaci aplikacji webowych. Oznacza to brak potrzeby instalacji oprogramowania aby móc z niego skorzystać. Wystarczy dowolne urządzenie z dostępem do internetu. Teraz już nic Cię nie powstrzyma aby szeroko rozwinąć skrzydła!

jERP™
mini jERP™
NZOZ
Bezpieczeństwo
Niezawodność
Wsparcie
VIDEO

Kanał Youtube

Kliknij, aby przejść do naszego kanału Youtube
Prezentacja
Przewodnik po systemie
Rejestracja i pierwsze logowanie
Konfiguracja systemu
System zgłaszania błędów
System zgłaszania błędów

Cennik

Miesięczna opłata abonamentowa podana w złotówkach
Pierwszych trzech użytkowników
Każdy kolejny użytkownik
Netto
Brutto
Netto
Brutto
{{p.name}}
{{p.price}}
{{p.priceBrutto}}
{{p.nextUser}}
{{p.nextUserBrutto}}

* W przypadku płatności za minimum 6 m-cy z góry zostanie naliczony 10% rabat

Szczegóły systemu

Dokumentacja

NZOZ, Dokumentacja wktrótce.

 

Masz pytania?

Skontaktuj się z nami

Pola oznaczone (*) są obowiązkowe.